Cestovní zavazadla, cestovní kufry, batohy, tašky


Historie firmy

Firma REAbags s.r.o. vznikla v prosinci 2003 transformací fyzické osoby Alena Rybová - REA na společnost s ručením omezeným.

Naše společnost navazuje na tradici od roku 1992 v dovozu cestovních a sportovních zavazadel vysoké kvality.

Jedná se především o cestovní kolekce obsahující 3 - 4 velikosti kufrů, cestovní, oblekové a kosmetické kabely různých velikostí pod značkami SUITSUIT, CYCLONE, MEMBER'S, ROCK, SIROCCO, UNICORN, AZURE, AEROLITE, MIATORO.

Dále dodáváme na český trh sportovní batohy a kabely zn. OBSESSED, panské i dámské aktovky, atache kufry značky MEMBER'S a různé příruční tašky ze syntetických materiálů.

Pokud již vlastníte některý z našich výrobků, děkujeme za projevenou důvěru. Slibujeme, že i v budoucnosti se budeme snažit, abyste byli s našimi výrobky spokojeni.

Za firmu REAbags, s.r.o. Ing. Alena Rybová

Kvalita

Již více než 22 let se pohybujeme na trhu s cestovními zavazadly. Snažíme se dodat našim zákazníků zboží prvotřídní kvality. Jako důsledek našeho snažení se můžeme pochlubit velkým nárůstem odběratelů v posledních letech převážně na cestovní kufry.

Naši výrobci vynakládají nemalé finanční prostředky na dosažení té nejlepší kvality a zároveň se snaží zachovat cenu výrobku co nejnižší.

Veškeré zboží, odesílané z naší firmy, je ještě jednou důkladně kontrolováno, aby zákazník obdržel opravdu kvalitní výrobek bez estetických vad. Pokud nevěříte, je načase si nás jako dodavatele vyzkoušet.

Design

Naši dodavatelé zaměstnávají vlastní designéry, aby mohli zaručit jedinečný a inovativní design svých výrobků.V průběhu roku se naše kolekce z cca 60% mění, abychom stále udržovali krok s módním trendem v oblasti cestovních zavazadel. Myslíme si, že design našich výrobků předčí naši konkurenci, neboť na tuto oblast se obzvláště zaměřujeme.

Jde nám o to by jste si své zavazadlo díky jedinečnému designu na první pohled bez problémů všude poznali.

Použití

Veškeré naše produkty jsou navrhovány tak, aby svým uživatelům usnadnili cestování.

Nejmenší kufry splňují požadavky většiny leteckých společností na kabinové zavazadlo a nepřekračují rozměry, uvedené v obecných pravidlech pro zavazadla mezinárodní společnosti IATA - International Air Transport Association. Zároveň i u největších kufrů jsou tyto pravidla splněny a součet všech tří stran nepřekročí doporučených 158 cm.

Kabinové kufry mají vždy teleskopické výsuvné madlo pro pohodlné užívání.

Některé cestovní kufry jsou vybaveny kolečky otočnými o 360°, které umožňují velmipohodlnou manipulaci na krátkých vzdálenostech. Ostatní kufry mají u on-line koleček kovová ložiska, která jim zajišťují dobrou otáčivost a zároveň zvyšují životnost výrobku.

Kódový zámek nebo zámek na klíč u cestovních kufrů je samozřejmostí.

Převážná většina kufrů je po obvodu opatřena i dalším zipem, sloužícím ke zvětšení vnitřního prostoru kufru, přibližně o 20-25%.

Příruční tašky a tašky na notebooky, bývají velmi často v zadní části opatřeny popruhem pro nasazení na výsuvné madlo cestovního kufru.

Pánské i dámské aktovky jsou vybaveny organisérem a ve většině případů jsou navrhovány tak, aby uvnitř byl i oddělený prostor na notebook do velikosti 15.6“.


Najdete nás

REAbags s.r.o.
U Panelárny 459/4
772 00 Olomouc
Česká republika

Kontaktujte nás

Mobil:+420 739 041 663
Telefon:+420 585 313 936
Fax:+420 585 313 936
E-mail:info@reabags.cz